lista zakupówTwoja lista produktów (0)

Kolorowe meble łazienkowe. Pozwól sobie na odrobinę radości!

Nowoczesna aranżacja łazienki kojarzy się obecnie z czystym, przejrzystym i minimalistycznym wnętrzem oraz stonowanymi barwami. Czasami jednak, podczas urządzania własnej łazienki, może okazać się, że biel jest mało inspirująca i absolutnie nie odzwierciedla naszej „wizji”, ani charakteru. Nie należy się wówczas obawiać, ponieważ dobrym rozwiązaniem na dodanie odrobiny koloru do łazienki, który będzie jednocześnie podkreślał naszą osobowość, są kolorowe meble łazienkowe.

Pozwól sobie na odrobinę radości, wprowadzając magię koloru do swojej łazienki dzięki efektownym meblom, które mogą stać się centralnym punktem Twojego salonu kąpielowego. Uwolnij artystyczną duszę, stwórz własną łazienkę z barwnymi i funkcjonalnymi meblami łazienkowymi.

Wyjątkowa i atrakcyjna czerwień pasuje do białej oprawy, a zastosowanie folii PCV umożliwiło uzyskanie głębi koloru. Kolekcja JUMP, kolor RED NEW.

Mówi się, że kolor może natychmiast wpłynąć na nasz nastrój lub osób, które nas odwiedzają. Dobierz barwy, które sprawią, że poczujesz radość i komfort. Kolekcja AMBIO, kolor BLUE.

Połączenie jasnych i ciemnych barw bardzo dobrze pasuje do drewnianych wykończeń, które pokazują nam różne odcienie życia. Kolekcja JUMP, kolor SILVER METALIC.