lista zakupówTwoja lista produktów (0)

Nowości 2018. Meble łazienkowe Elita.

Trzy kolekcje: Futuris, Lofty i Look, wyróżniające się wzornictwem szczególnie atrakcyjnym dla współczesnego designu.
Smukłe linie, wyraźne krawędzie i nieprzeciętne detale, które w połączeniu z modułowością dają wspaniałe możliwości kształtowania indywidualnej i nowoczesnej łazienki.
Nasze produkty to efekt pracy profesjonalistów, którzy w oparciu o wiedzę, doświadczenie oraz znajomość potrzeb rynku tworzą funkcjonalne i przemyślane w każdym szczególe meble łazienkowe.

FUTURIS

Futuris to nowoczesna kolekcja mebli łazienkowych, która charakteryzuje się wyjątkowym designem. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów z zachowaniem największej staranności wykończenia wszystkich jej elementów.
Te nietuzinkowe białe meble lakierowane są na wysoki połysk.
Wyjątkowo atrakcyjna sylwetka Futurisa, zapewnia komfort wszystkim użytkownikom. Czarne, metalowe uchwyty i nogi, idealne dla tego modelu, poza walorami praktycznymi tworzą również rodzaj estetycznej i stylowej oprawy.
Projekt nie przytłacza swoją formą, dlatego doskonale sprawdzi się w każdej łazience.

LOFTY

Lofty to kolekcja, która z zewnątrz emanuje klarownością, a w środku swobodną. Ta seria kontynuuje tradycję tworzenia wszechstronnych mebli łazienkowych. Wprowadzono w niej wiele praktycznych rozwiązań, które sprawdzą się idealnie w przestronnym wnętrzu, a także sprostają wymaganiom nawet najbardziej bezkompromisowych użytkowników. Dodatkowo połączenie przemyślanych funkcji i technologii sprawi, że codzienność stanie się prostsza i łatwiejsza.
Szukając idealnych rodzinnych mebli łazienkowych, niemalże instynktownie myślimy o meblach Lofty. To szafki stworzone z myślą o rodzinie, które z pewnością zaspokoją jej oczekiwania.

LOOK

Kolekcja Look, czyli piękno bez nadmiaru.
Estetyka wykonania, atrakcyjny wyrazisty kształt oraz proste linie nadają tej serii nieprzeciętnej oryginalności. Ta wyjątkowa kolekcja mebli łazienkowych stanowi bogactwo możliwości konfiguracji dla indywidualnego, niepowtarzalnego efektu.
Szafki wykonane zostały z trwałych i nowoczesnych materiałów przy użyciu profesjonalnych technik produkcyjnych. Elegancję i dbałość o szczegóły widać w każdym ich elemencie. Bezwzględna zaletą tego szykownego zestawu jest zaskakująca przestronność, tak niezbędna w łazience.
Swoją nieskazitelną i nowoczesną stylistyką seria Look sygnalizuje definitywny przekaz: przestrzeń należy wykorzystać w każdym milimetrze i urządzić ją z gustem.