lista zakupówYour products list (0)

Kontakt

ELITA SP. Z O.O.

Siedziba firmy

Sekretariat sekretariat@elitameble.pl (+48) 55 267 15 00
  Godziny otwarcia: (+48) 55 277 20 81
  od poniedziałku do piątku fax 55 267 15 20
  od 8:00 do 16:00 (+48) 55 277 20 82-83
    (+48) 602 500 400
Dział obsługi klienta - Polska
(+48) 55 267 15 63
(+48) 55 267 15 24
(+48) 55 267 15 62
(+48) 55 267 15 61
(+48) 55 267 15 64
(+48) 55 267 15 09
(+48) 55 267 15 58
fax 55 277 22 12
Dział obsługi klienta - Export
export@elitameble.pl (+48) 55 267 15 68
fax 55 277 22 12
Regionalni przedstawiciele handlowi

Wybierz region:

3

1

2

4

5

6

7

8

 
Waldemar Wieczerzak tel. 669 998 247 waldemar.wieczerzak@elitameble.pl
Kamil Krzyśpiak tel. 669 998 208 kamil.krzyspiak@elitameble.pl
Dominik Jagodziński tel. 669 998 324 dominik.jagodzinski@elitameble.pl
Cezary Bielak tel. 669 998 204 cezary.bielak@elitameble.pl
Michał Napierała tel. 669 998 206 michal.napierala@elitameble.pl
Maciej Bednarski tel. 669 998 202 maciej.bednarski@elitameble.pl
Dariusz Dziapka tel. 669 998 201 dariusz.dziapka@elitameble.pl
Tomasz Chmielarczyk tel. 885 998 038 tomasz.chmielarczyk@elitameble.pl
DIY

diy@elitameble.pl

   
Magazyn
 

magazyn@elitameble.pl

tel. 55 267 15 06
   
fax. 55 267 15 06
     
Serwis
  reklamacje@elitameble.pl fax. 55 277 22 12
     
     
Marketing
marketing@elitameble.pl
Wsparcie techniczne
info@elitameble.pl
Partnerzy
Partnerski Sklep Internetowy "Hashi"   lazienki@hashi.com 606 240 991
     
Partner Rosja Wiktor Zielonyj   salesrf@elitameble.pl +7 921 102 9206 +7 909 796 3829
Kariera
rekrutacja@elitameble.pl
Brak aktualnych ofert pracy
Współpraca
sekretariat@elitameble.pl

ELITA SP.Z O.O.

ul. Żeromskiego 32
82-400 Sztumskie Pole
Polska
Adres email: sekretariat@elitameble.pl
Telefon: (+48) 55 277 20 82
Faks: (+48) 277 22 12
 
Informacje: (+48) 55 277 20 83
  (+48) 602 500 400
 
Sekretariat: (+48) 55 267 15 00