lista zakupówTwoja lista produktów (0)

Przechowywanie w łazience

Łazienka to pomieszczenie, które przestało służyć tylko celom higienicznym. Teraz to często elegancki  pokój kąpielowy, którego wygląd odgrywa ważną rolę. Ma być efektowne, a zgodnie ze współczesnymi trendami – ascetyczne i przestronne. Odpowiednio zaprojektowane staje się idealnym miejscem do rozpoczęcia i zakończenia dnia.

Właściwie dobrane meble, oświetlenie, kolorystyka, sprawiają, że pobyt w łazience dostarcza sił witalnych oraz poprawia nastrój.

Nagromadzenie kosmetyków, akcesoriów kąpielowych i artykułów higienicznych, powoduje, że zakup mebli łazienkowych do współczesnej łazienki stał się rzeczą priorytetową podobnie jak zakup umywalki czy kabiny.

Czasy budowania półek z płytek dawno odeszły już do lamusa, a ich miejsce zajęły odpowiednio zaprojektowane do tego celu – meble łazienkowe. I tu klient ma duży wachlarz wyboru:

  1. Szafki podumywalkowe z drzwiczkami, wyposażone w specjalne zawiasy z samodomykiem i funkcją „soft close”, eliminujące efekt trzaskania przy zamykaniu, doskonałe do przechowywania kosmetyków, drobnego AGD czy ręczników. Przykładowe kolekcje: Tokyo, Modulus, Atile, Aqua Line.

 

 
  1. Szafki podumywalkowe z szufladami, z pełnym wysuwem i swobodnym dostępem do zawartości oraz funkcją cichego domyku, który gwarantuje komfortowe działanie szafki przez wiele lat. Przykładowe kolekcje: Marsylia, Barcelona, Kwadro.

 

2_1

  1. Komody (szafki niskie – około 1 m) i słupki (szafki wysokie około 1,7 m) – do wyboru z półkami lub specjalnym koszem na brudną bieliznę. Przykładowe kolekcje: Aqua Line, Majus.

 

3_1

3_2

  1. Szafki wiszące z regulowanymi półkami, które pozwalają na odpowiednie dopasowanie przestrzeni do wysokości przechowywanych w nich akcesoriów. Dostępne w większości kolekcji z oferty Elita.

 

4_1

 

  1. Lustra i kinkiety jako uzupełnienie kompletnej aranżacji. W nowoczesnej łazience kinkiety montowane są bezpośrednio na ramie lustra, dzięki temu światło rozchodzi się równomiernie i jest bardziej intensywne.