GDZIE KUPIĆ
lista zakupówYour products list (0)

mapa

 

Royo Group jest zespołem przedsiębiorstw, zajmujących się projektowaniem i sprzedażą kompleksowego wyposażenia łazienek. Royo Group powstało z potrzeby połączenia wysiłków różnych prestiżowych firm tak, aby profesjonalnie sprostać wszelkim wyzwaniom stawianym przez wciąż rozwijający się rynek.

Royo Group powstało z inicjatywy Pascual Royo Pérez, przedsiębiorcy, który w 1972 roku założył własny zakład produkujący meble łazienkowe.

W wyniku jego działalności i przedsiębiorczości w 1982 roku powstała firma Mobiliario Royo. Firma ta skupiła swoją działalność na projektowaniu, wytwarzaniu i sprzedaży produktów do kompleksowego wyposażenia łazienek. Dzięki nieustannej pracy, profesjonalizmowi, dobremu zarządzaniu, strategicznej wizji rynku, a także wysokiej jakości produktów i usług, firma stała się jednym z najważniejszych producentów mebli łazienkowych w Hiszpanii. Tak dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa pozwolił na utworzenie kilku innych firm, które uzupełniły ofertę produktową i poszerzyły zakres działalności. W tym długim okresie Royo Group przeszło przez różne ważne etapy, które wpłynęły na dalszą ewolucję i rozwój przedsiębiorstwa.

Elementem wyróżniającym Royo Group jest jej kultura organizacyjna, która opiera się na dążeniu do utworzenia konkurencyjnej i rentownej grupy firm działających w zglobalizowanej gospodarce.

Misją Royo Group jest polepszanie jakości życia oraz uczestnictwo we wzroście zamożności społeczeństwa. Dzięki postępowi i kreatywności dążymy do wytworzenia i sprzedaży produktów do kompleksowego wyposażenia łazienek i mieszkań.

 

B+R+I Badania + Rozwój + Informacja

Royo Group stawia na B+R+I jako klucz do osiągnięcia rentownej i konkurencyjnej grupy firm. Stawiając na produkty wysokiej i średniej klasy jesteśmy w stanie sprostać wymogom XXI wieku. Nasz image marki, wzornictwo i innowacyjność wyróżnia nas na rynku.

B+R+I Royo Group oznacza wyraźne zobowiązanie do ciągłego rozwoju w następujących dziedzinach:

a)   Procesy produkcyjne i technologie przemysłowe

Wdrożenie najnowszych technologii i zaawansowanych systemów gwarantujących uzyskanie najwyższej jakości produktów przy jednoczesnej optymalizacji kosztów zachowując zasady bezpieczeństwa, ochrony zdrowia i ochrony środowiska.

b)   Jakość, wzornictwo i kreatywność,

Dostosowanie struktury wszystkich działów firmy do potrzeb strategicznych poprzez silne wzmocnienie personelem z wysokimi kwalifikacjami.

c)   Doskonałość w zarządzaniu,

opierając się na zasadach Europejskiej Fundacji Zarządzania Jakością (EFQM), stosowanie systemów zarządzania takich jak: Balance Scorecard (BSC) wraz z wszechstronnym panelem kontroli B2B (business to business), CRM (Customer Relationship Management) oraz narzędzi najnowszej generacji ERP, BI (Business Inteligence) z także Workflow (zarządzanie i kontrola obiegiem dokumentacji).

Royo Group jednoczy prestiżowe i dobrze znane na rynku marki: Royo Bath, Bannio, Elita i Aquaidro. Firmy te są doskonałym przykładem rozwoju strategicznego, przepowiednią solidnej przyszłości, spójnego i jednoczącego image, który odzwierciedla sukces i wzbudza zaufanie wśród klientów.

Spain

Royo Group

Autovia A3, Km. 344,4

46930 Quart de Poblet

Valencja (Hiszpania)

www.royogroup.comFrance

Royo France

12 Avenue du Champs de Mars

Z.I. de plaisance,

11100 Narbonne (Francja)

www.royofrance.comPoland

Elita sp.z o.o.

ul.Żeromskiego 32

82-440 Sztumskie Pole

www.elitameble.pl